קורס מאלפי כלבים בכירים

כל אדם שבאמת אוהב, חי ונושם כלבים חולם על היום שבו יוכל לקחת את האהבה הזאת ולהפוך אותה לעיסוק העיקרי שלו ביום יום. ההכרח להתפרנס ולעשות כסף בכדי לחיות גורם לכך שהשעות אותן אפשר להקדיש לכלב הן לא רבות, ורק מקצוע הכולל עבודה עם כלבים יכול להפוך את האהבה הזאת לפרנסה ועל הדרך לאפשר לכם גם לבלות עוד הרבה זמן עם חבריכם הפרוותיים. 

בעלי כלבים רבים מחליטים ללכת לקורס אילוף כלבים על מנת לשפר את התקשורת עם כלביהם ולנהל חיים טובים ומשותפים הרבה יותר טובים ונעימים יחד. אתם יכולים להיות אלה שילמדו אותם איך לעשות זאת! תוכלו לעשות קורס מאלפי כלבים אשר יעניק לכם את האפשרות לעבוד עם כלבים מדי יום ולתרום לאיכות החיים של הכלבים ובעליהם על ידי אימון מקצועי וכלים שתרכשו במסגרת קורס מאלפי כלבים.

בית הספר לכלבנות מציע קורס מאלפי כלבים הנערך בקבוצות קטנות של עד 15 תלמידים, המשלב התנסות מעשית עם לימוד עיוני בכדי להכשיר את הדור הבא של מאלפי הכלבים בישראל. לפרטים נוספים השאירו לנו פרטים כאן למטה או צרו איתנו קשר בטלפון או בוואטסאפ ונשמח להכיר אתכם!

בית הספר לכלבנות – המקום הטוב ביותר ללימוד אילוף כלבים

אילוף כלבים דומה מעט למקצוע כמו וטרינר או פסיכולוג משום שהוא עוסק בטיפול ועבודה עם יצורים חיים אשר כל אחד מהם שונה מהשני ודורש טיפול שונה. בכדי לדעת לטפל ולאלף בצורה מקצועית כלבים רבים השונים כל אחד מהשני, צריך לא מעט ידע וניסיון. על כן, חשוב מאוד ללמוד את הקורס במסגרת מקצועית ונחשבת עם מרצים מובילים ומנוסים המעניקים יחס אישי לכל תלמיד. כך התלמידים יוכלו להגיע למצב שהם עם הביטחון הנדרש בכדי לפתוח עסק עצמאי של אילוף כלבים. בבית הספר לכלבנות לא עוזבים אתכם לאחר סיום הלימוד, אלא ילוו אתכם בזמן פתיחת העסק ויסייעו לכם בתקופה הגם ככה מאתגרת של פתיחת עסק חדש.

לוגו בית הספר לכלבנות בבר אילן

היכן נערך הקורס ולמשך כמה זמן?

התוכנית כוללת את כל מה שדרוש בכדי לרכוש את הידע הנדרש ואת הניסיון בכדי לעבוד כמאלף כלבים, והיא שמה דגש על הלימוד המעשי וההתנסות על כלבים מסוגים וגזעים שונים. ההבנה כי כל כלב הוא עולם ומלואו עומדת בבסיס התוכנית והמרצים שמים דגש כיצד לאבחן ולאלף כלבים שונים מגזעים שונים ובגילאים שונים, ולדעת להתאים את צורת האילוף לפי הצרכים והנתונים האישיים של הכלב.

הקורס נערך באוניברסיטת בר אילן ברמת גן, למשך כ-6 חודשים וכולל 224 שעות לימוד. השעות הללו מתחלקות בין 112 שעות של לימוד מעשי, 112 שעות של לימוד תאורטי עיוני, ועוד 16 שעות של סטאז' (התנסות מעשית). בוגרי הקורס אשר יסיימו אותו בהצלחה יקבלו תעודת מאלף כלבים בכיר בדגש על השתלבות במערכת החינוך אשר תוכל לשמש אותם כבסיס לפתיחת עסק עצמאי בתחום, כאשר העיקר כמובן זה החומר הלימודי וההתנסות המעשית שנרכשו במהלך הקורס ולא רק התעודה. 

מדוע כדאי לבחור בבית הספר לכלבנות?

אם אתם מחפשים מקום שיאפשר לכם ללמוד בצורה מקצועית בכיתות קטנות ונוחות, עם ליווי של אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום – אין ספק שבית הספר לכלבנות הוא המקום המתאים ביותר עבורכם. לאחר סיום הלימודים תקבלו תעודת הסמכה המעידה על ההכשרה המקצועית שלכם ולהנות מליווי אישי של אנשי המקצוע שלנו בזמן פתיחת העסק שלכם, אשר ישמחו לשתף אתכם בניסיון האישי העשיר שצברו בזמן פתיחת העסק שלהם, דבר אשר יכול להיות ההבדל בין עסק מצליח ובוגר לעסק הנשאר בשלב הגורות. 

הקורס הקרוב יתחיל ב- 1 בספטמבר 2024

מחיר הקורס – 14,400 ש"ח

רוצים להפוך את האהבה למקצוע? השאירו לנו את פרטיכם כאן למטה ונשמח לראות אתכם במחזור הלימוד הקרוב:

השאירו לנו פרטים כאן למטה או צרו איתנו קשר בטלפון או בוואטסאפ